Jak fungujeme

Jak to u nás chodí?

Se vším vám rádi pomůžeme.

Je to u nás jednoduše jednoduché. Po rezervaci termínu a zaplacení zálohy na vás čeká krásný glampový zážitek. Až přijedete do Českých Petrovic, zdarma zaparkujete vůz na bezpečném parkovišti u Sportareálu. Poté vás vyvezeme i s krosnami na paseku Nebespaní, kde vám ukážeme kus nebe a jak to u nás chodí. Nyní budete odkázáni už pouze na vaše nohy.

Paseka, kde stany leží, může být často větrná, a tak doporučujeme přibalit do krosny raději i nějaké teplejší oblečení. Topení stan nemá.

V ceně budete mít snídani do košů, kterou Vám dovezeme až před stan a vy si ji vychutnáte na venkovní terásce s výhledem do kraje.

Rezervovat pobyt

Při provozu zcela nové rozhledny Amálka, která je vzdálena cca 80 m, můžete využít její jednoduché občerstvení. Další možnost stravování je pod kopcem ve SKIBARU (cca 10min), nebo v Horské chatě Na Rozcestí (12min). V sezóně je tu možností, kde se najíst, spousty. Hned pod sjezdovkou se také nachází obchod s potravinami.

Pamatujte, jsme na horách v přírodě a podle toho se taky chceme chovat. Ukažme dětem, jak být s přírodou kamarádi a i to, že příjemně strávená dovolená se dá trávit jinak než v hotelu s bazénem a Wi-Fi.

Věříme, že se Vám naše glampové Nebespaní bude líbit a odvezete si s sebou krásné, horské, stanové zážitky. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Rezervovat pobyt